Medarbetare och kontakt

Redovisningsgruppen Hbg AB
Garnisonsgatan 13
254 66 Helsingborg
Telefon: 042-38 69 90
Fax: 042-38 69 99
E-post: hbg@redovisningsgruppen.se

Kontaktapersoner

Ingalill Erlingson, Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon: 042-38 69 91

ingalill@redovisningsgruppen.se 


Jan-Erik Jönsson, Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon: 042-38 69 93
Lantmästare
jan-erik@redovisningsgruppen.se 


Susann Olsson, Auktoriserad redovisningskonsult 
Telefon: 042-38 69 98 
Mobil: 0706-93 20 91
susann@redovisningsgruppen.se

Madeleine Bengtsson, Auktoriserad redovisningskonsult 


Terese Nilsson Redovisningskonsult
Telefon: 042-38 69 94
terese@redovisningsgruppen.se 

Markus Odenberger, Redovisningskonsult 
Telefon: 042-38 69 92
markus@redovisningsgruppen.se

Erica Sjöstedt, Redovisningskonsult 
Telefon: 042-38 69 97
erica@redovisningsgruppen.se



Bengt Göransson, Redovisningskonsult
Telefon: 042-38 69 97